Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Haberler

DRD Filo Müşteri İlişkileri DR-VOICE eğitiminde

DRD15 Eylül Cumartesi günü Derindere Filo Kiralama şirketinin Müşteri Hzimetleri Ekibi, DR-Voice Müşteri İlişkileri Eğitimine Katıldı. İnteraktif bir şekilde geçen eğitimde katılımcılar bilgilerini tazelerken, zor müşterilerle başa çıkma, etkili iletişim kurma, doğru sorular sorma konusunda kendilerini geliştirdiler. Eğitimi Veren Danışmanımız Tayfun Türkalp'de araç kirlamak isteyenler artık başka yere gitmemeliler, böyle hizmet hiç bir yerde yok dedi.

 

Anadolu Hayat Müşteri Hizmetleri

anadolu hayat4 Ağustos 2012 Tarihinde Anadolu Hayat Müşteri Hizmetlerinin yeni kadrosu DR-VOICE İletişim eğitimine katıldı. Keyifle eğlenceli eğitime katılan çalışanlar, eğitimin hem işleri hem de özel hayatta kendilerine çok faydalı olacağını belirttiler.

Axa Sigorta Rücu Ekibi DR-VOICE Tahsilat Atölyesinde

 

Axa-Rücü Ekibi25 Şubat ve 3 Mart tarihlerinde iki hafta sonu yapılan atölye çalışmasında, Axa Sigorta Rücu ekibi, Dr-Voice Tahsilat teknikleri ile ilgili eğitim ve workshoplara katıldı. Eğitimin ilk bölümünde telefonla etkili iletişim teknikleri geliştirilmiş, ikinci bölümünde ise uygulamalı olarak etkili tahsilat ve müzakere teknikleri çalışmaları yapılmıştır

Devamını oku: Axa Sigorta Rücu Ekibi DR-VOICE Tahsilat Atölyesinde

Anadolu Hayat Emeklilik Çalışanları Eğitimde

7-8 Şubat tarihlerinde Anadolu Hayat Emeklilik çalışanları Kadiköy Bölge Müdürlüğünde Dr-Voice İletişim Teknikleri eğitimine katıldı. 2 Tam gün boyunca çalışanlar keyifle yaşayarak ve grup çalışmaları ile katıldıkları eğitimde DR-VOICE telefonda iletişim tekniklerini öğrenerek uygulamaya başladılar. Eğitim sonunda değerlendirmelerde İletikom Danışmanı Tayfun Türkalp tam not aldı.

 

 

 

 

 

 

 

Kaptan Grubu Eğitimde

kaptan14.Ocak da Kaptan Grubu Yönetici Asistanları Bilgilerini tazelemek ve kendilerini geliştirmek için Tayfun Hoca'dan Yönetici Asistanlığı Teknikleri eğitimi aldılar.