Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Eğitim Haberleri

 

medline satışMedline Telesatış ekibi 23-24 Nisan Tarihlerinde Taksim Gönen Otel'de DR-VOICE Telefonda Satış Eğitimine katıldı.  15 Yıldır ülkemizde yaklaşık 2,5 Milyon üyesi olan Medline acil sağlık yardımı tıbbi danışmanlık ve ambülans hizmetlerinin satışını bireylere yapan bu ekip deneyimlerini yeni katılan arkadaşları ile paylaşırken, Danışmanımız Tayfun Türkalp'ten satışla ilgili yeni taktikler öğrendi.

Haftasonu yapılan eğitimde, katılımcılar eğlenceli oyunlar ile hem eğlendi hem de öğrendi. Katılımcılardan Mine Akyol eğitim sonrası şöyle değerlendirmiş:"Buraya gelirken bana çok şey katacağını düşünüp ve umut ederek geldim ve yanılmadım. Bu eğitim bir çok şey kattı bana, hiç sıkılmadan çok şey öğrendim, çok teşekkür ederim.

 1.Konuşmaya ilk başlarken etkili olma, 2.Müşteriyi anlama, ihtiyaçlarını saptama, 3. Müşteriyi sıkmadan sorular sorup sorulara amacımızı yerleştirme, bize verilen hedefler dışında kişisel hedefler oluşturma"
Cüney Yılmaz ise:" Eğitim beklentimizin üstündeydi. Bundan önce de bir çok eğitime katıldım ancak hiç bir eğitim bu kadar keyifli geçmedi. Hocam her şey için çok teşekkürler, eğleterek öğrettiniz, emeğinize sağlık..."
Hatice Yerli ise:" Müşteri tiplerini öğrendim, nasıl sunum yapılmalı, ve eğlenerek sunum yapmayı öğrendim" dedi. Samet Damgacı ise:"Satışla ilgili daha ince ve derin konuları öğrendim, kişileri sıkmadan, konuya dahil edip, kişiliğine göre görüşme yapmayı öğrendim, satış dışında kendi kişiliğimizle bazı durumları alışkanlık edinmeyi fark ettim."   Eğitim diğer resimleri için galeriye bakabilirsiniz.

{dmotion}xied2v{/dmotion}

 

Pin it