Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Haberler

Cost Center mı,Call Center mı?

Call Center kurması gerektiğini anlayan kurumlar, tasarımlarını düşük maliyet esasına göre kurarken, operasyon maliyetlerini en aza çakebilmek için plan yapıyorlar. Bu yaklaşımla iş planı yapıldığında cost center(Maliyet-merkezi) ortaya çıkmaktadır. Oysa bazı kurumlar, iş planını yaparken kar merkezi, bilgi merkezi, kampanya merkezi, servis merkezi gibi isimler vererek, gelir ve katma değer hesapları yapmaya başlıyorlar.

Devamını oku: Cost Center mı,Call Center mı?

Degişime ve Sürprizlere Hazır mısınız?

İletişimin hızla geliştiği, alternatif satış kanallarının rekabet tarafından devreye alındığı, çalışan profillerinin farklılık gösterdiği bir ortamda, şirketiniz ve siz yöneticiler bu değişime ayak uydurmak için bir plan yaptınız ancak yeterli mi? Çalışanlarınız bu değişime ayak uydurabilir mi?. Sizin için çalışan elemanlarınızın tam potansiyelini kullandığınıza inanıyor musunuz? Şirketinizin deneyiminden gelen entellektüel sermayesini paraya çevirme oranınız sizce yeterli mi? Neden bazı yöneticilerinizin size ayak uyduramadığını merak ediyor musunuz? O zaman biz size yardımcı olabiliriz............

Axa Sigorta Eğitimleri

axaAxa Sigorta Çalışanları Nisan ve Mayıs aylarında İletikom'un Stress Yönetimi, Müşteri Hizmetleri, İkna Teknikleri eğitimlerine katıldı.

Eğlenceli eğitimlerde, hem öğrenip hem stress atan katılımcılar, iş hayatında ve özel hayatlarında kullanacakları bazı teknikleri ve becerileri geliştirdiklerini düşünüyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

axa2

 

 

 

 

Şirketimizi Nasıl Büyütürüz

Şirketleri başarıya sürükleyen liderler ve onların pazarlama dehalarıdır. Klasik ekonomi anlayışı ile yeni ekonomi anlayışı arasındaki farkı keşfedenler, şirket kaynaklarını daha etkili kullanarak, hızlı ve etkili büyümeyi sağlamaktadır. Dan Ariely'nin "Akıl dışı ama öngörülebilir" kitabından esinlenerek, günümüz pazarlama yöneticileri ve öncü şirket liderleri için hazırlanan bu seminer, şirket stratejilerinizi ve uzun vadeli planlarınızı hazırlarken size rehber olacak bilgileri sağlamaktadır. Üretimden, perakendeye, kurumsal satıştan, ihalelere kadar bir çok faklı iş yapış modelinde bu seminerde keşfedeceğiniz akıl dışı ama öngörülebilir yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Devamını oku: Şirketimizi Nasıl Büyütürüz