Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Eğitim Haberleri

Anadolu Hayat Müşteri Hizmetleri

anadolu hayat4 Ağustos 2012 Tarihinde Anadolu Hayat Müşteri Hizmetlerinin yeni kadrosu DR-VOICE İletişim eğitimine katıldı. Keyifle eğlenceli eğitime katılan çalışanlar, eğitimin hem işleri hem de özel hayatta kendilerine çok faydalı olacağını belirttiler.

Axa Sigorta Rücu Ekibi DR-VOICE Tahsilat Atölyesinde

 

Axa-Rücü Ekibi25 Şubat ve 3 Mart tarihlerinde iki hafta sonu yapılan atölye çalışmasında, Axa Sigorta Rücu ekibi, Dr-Voice Tahsilat teknikleri ile ilgili eğitim ve workshoplara katıldı. Eğitimin ilk bölümünde telefonla etkili iletişim teknikleri geliştirilmiş, ikinci bölümünde ise uygulamalı olarak etkili tahsilat ve müzakere teknikleri çalışmaları yapılmıştır

Devamını oku: Axa Sigorta Rücu Ekibi DR-VOICE Tahsilat Atölyesinde

Anadolu Hayat Emeklilik Çalışanları Eğitimde

7-8 Şubat tarihlerinde Anadolu Hayat Emeklilik çalışanları Kadiköy Bölge Müdürlüğünde Dr-Voice İletişim Teknikleri eğitimine katıldı. 2 Tam gün boyunca çalışanlar keyifle yaşayarak ve grup çalışmaları ile katıldıkları eğitimde DR-VOICE telefonda iletişim tekniklerini öğrenerek uygulamaya başladılar. Eğitim sonunda değerlendirmelerde İletikom Danışmanı Tayfun Türkalp tam not aldı.

 

 

 

 

 

 

 

Kaptan Grubu Eğitimde

kaptan14.Ocak da Kaptan Grubu Yönetici Asistanları Bilgilerini tazelemek ve kendilerini geliştirmek için Tayfun Hoca'dan Yönetici Asistanlığı Teknikleri eğitimi aldılar.

 

Anadolu Hayat DR-Voice Eğitimi

ahayat29-30 Ekim Tarihlerinde Anadolu Hayat Müşteri İlişkileri Çağrı Merkezi Ekibi, Dr-Voice İletişim Atölyesi Eğitimine Katıldı.

2 Gün süren Eğitimde katılımcılar interaktif bir şekilde eğitime katılarak gerek iş hayatlarında, gerekse özel hayatlarında çok faydalanacakları bazı yetkinliklerini geliştirdiler. Etkili dinleme, doğru sorular sorma, empati yağma, duyguları kontrol etme, pozitif iletişim gibi konularda çeşitli uygulamalar ile hem eğlendiler, hem de öğrendiler.

Eğitim resimlerini görüntülemek için tıklayınız. 

 

 

Devamını oku: Anadolu Hayat DR-Voice Eğitimi