Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Eğitim Haberleri

Axa Ekibi DR-Voice Eğitimi İle Güçlendi

10-11 Mart 2013 Günlerinde Anadolu ve İstanbul Bölgelerinden Gelen yetkili ve uzmanlar Dr-Voice İletişim eğitimi ve zor müşterilerle başa çıkma atölye çalışmalarına katıldı.

Atölye çalışmalarında gerçek hayattan örnekleri canlandırarak yapılan eğitimde, konuşma teknikleri, ikna teknikleri ve zor müşterilerle başa çıkma tekniklerini geliştiren deneyimli çalışanlar, keyifli geçen iki gün sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

axa-DrVoice

Axa Sigorta Çalışanları 26-27 Ocak

Axa sigorta çalışanları müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için yeni performans standartlarını daha etkili uygulamak için DR-Voice Telefonda etkili iletişim ve zor müşterilerle başa çıkma eğitimine katıldı. Deneyimli İletikom Danışmanı Tayfun Türkalp Tarafından verilen eğitime katılan çalışanlar çok interaktif bir eğitim geçirdiklerini belirttiler.

 

Eğitimde uygulama ve oyun videosu için tıklayınız:

http://youtu.be/aWwpeCY7s2c

Axa Sigorta Sorunlu Müşterilere Destekte Bir adım Önde

12-13 Ocak Tarihinde Axasigorta Çalışanları DR-Voice Telefonda etkili İletişim ve Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimine Katıldı. Hafta sonu iki gün süren eğitim ve atölye çalışmalarında deneyimli çalışanlar hem kendi deneyimlerini, hem de eğitimde verilen teknikleri uygulamalı olarak keyifli oyunlarla paylaştılar. Eğitim sonunda özellikle sorunlu müşterilerde, problemi teşhis etme ve çözüm önerme aşamalarında kullanacakları teknikleri geliştirdiler.

DRD Filo Müşteri İlişkileri DR-VOICE eğitiminde

DRD15 Eylül Cumartesi günü Derindere Filo Kiralama şirketinin Müşteri Hzimetleri Ekibi, DR-Voice Müşteri İlişkileri Eğitimine Katıldı. İnteraktif bir şekilde geçen eğitimde katılımcılar bilgilerini tazelerken, zor müşterilerle başa çıkma, etkili iletişim kurma, doğru sorular sorma konusunda kendilerini geliştirdiler. Eğitimi Veren Danışmanımız Tayfun Türkalp'de araç kirlamak isteyenler artık başka yere gitmemeliler, böyle hizmet hiç bir yerde yok dedi.