Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

DR-VOICE İletişim Eğitimleri

DR-VOICE Telefonda Konuşma Becerileri

dr-voiceŞirketinizi aradığınızda sizi karşılayan ve çözüm sunan çalışanların etkili konuşmasını  iç/dış müşteriler ile profesyonel, olumlu ve yakın ilişkiler kurmalarını istiyorsanız bu eğitimi almalısınız. Böylece  sadık müşteriler yaratmalarına katkıda bulunabilir ve ortak kurumsal mesajların verilmesini sağlayabilirsiniz.
İş hayatında iletişimin yüzde 80’i telefonla yapılmaktadır.Telefonla iletişimde profesyonel kurallar, sihirli kelimeler ve yasak deyişler, bekletme ve aktarma kuralları, ses tonunu doğru kullanma, karşılama ve uğurlama kuralları, soru sorma ve etkili dinleme teknikleri, empati yapma ve geri besleme teknikleri bu eğitimle işlenmektedir. Telefon ve çağrı merkezi sistemleri performans kriterleri ve sistemlerin özellikleri bu eğitimde uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Eğitim ses kayıt sistemleri ile uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Devamını oku: DR-VOICE Telefonda Konuşma Becerileri

DR-VOICE Telefonda Satış

drvoicesatisdreamstime 15190143Satış duygusal bir eylemdir. Karşı tarafta güven uyandırmadan ve ilgi çekmeden satış yapamazsınız. Telefonda güven uyandırmak için profesyonel karşılama yapmak, etkili dinlemek, ihtiyacı anlamak, doğru ve uzman sorular sormak gerekir. Telefonda bilgi vermek ile satmak arasında çok fark vardır. Önce karşımızdaki kişi de ilgi uyandırmalı, sonra satılacak ürün veya servisin özelliklerini fayda olarak sunmalıyız. Faydaları sunarken karşımızdaki kişinin satın alma kriterlerini sorgulamamız gerekir. Doğru kriteri yakalayan kişi satışı yapar. Satıcının en önemli sermayesi müşteri ve ürün bilgisidir. Bu eğitimde telefonla satış yapan ya da hizmet ve ürünü tanıtan, satış ekibi için randevü alan çalışanlara etkili konuşma ve ikna için, teknikler uygulamalı olarak gösterilmektedir.

Devamını oku: DR-VOICE Telefonda Satış

DR-VOICE Müşteri Hizmetleri Eğitimi

drvoicemustdreamstime 25841146Bu eğitim sonunda kurumunuzun müşteri ile doğrudan iletişimde olan çalışanları, müşteriyi daha etkili bir iletişimle memnun edecek becerilerini geliştirecek ve bu eğitimde öğreneceği, olumlu ilk izlenim yaratma, etkili soru sorma, etkili dinleme ve empati yapma teknikleri ile sonraki iş yaşamında daha başarılı olacaktır. İletişim usluplarına göre özel davranışların nasıl olacağını, kişileri ikna etmek ve sinirli müşterilerle başa çıkmak için neler yapabileceklerini öğreneceklerdir.

Devamını oku: DR-VOICE Müşteri Hizmetleri Eğitimi

DR-VOICE Yönetici Asistanlığı Eğitimi

 Bu eğitimde katılımcılara: sağ kol olmak, yöneticiyi yönetmek, problemleri filtre etmek, gereksiz toplantıları ve ziyaretçileri engellemek, önceliklere önem vermek, yöneticinin yaptığı işi ve sorumlulukları paylaşmak, kendi zamanını ve dosyalarını yönetirken, yöneticinin zamanına ve dosya sistemine uymak ve yönlendirmek gibi konular gösterilir. İç ve dış müşterileri memnun etmek, yöneticiyi asiste etmek ve zamanını yönetmek için bu eğitimde uygulamalı çalışmalar ve canlandırmalar ile etkili yönetici asistanı teknikleri gösterilmektedir.Katılımcıların deneyimlerine göre sınıfta farklı gruplar oluşturularak uygulamalar yapılmaktadır.

Devamını oku: DR-VOICE Yönetici Asistanlığı Eğitimi

DR-VOICE Tahsilat Eğitimi

drvoicetahsilatdreamstime 11062770Telefonda tahsilat yapmak için bazı teknikleri bilmek gerekir. Ödül ve ceza kuralı tahsilat için gereklidir. Para ödemek dünyada en sıkıcı ve istenmeyen şeydir. Öte yandan günümüzde ödeme yapmak isteyenler de nakit sıkıntısı çektiklerinden zaman kazanmak isterler.
Telefonda doğru kişiye ulaşmak çok zor oluyor, beni yetkili kişiye bağlamıyorlar?
Telefonu açan kişi doğru kişi olmasına rağmen bana yerinde yok diye cevap veriyor?
Doğru kişiye ulaştığımda param yok nasıl ödeyeceğim diyor?

 

Devamını oku: DR-VOICE Tahsilat Eğitimi