Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Yetkinlik Eğitimleri

Temel İş İletişimi

Herkes iyi mi iletişim kurar? Hayır, ancak bazıları  iletişimi daha kolay yaparlar. Bu bir günlük modülde iş hayatında başarılı iletişim kurarak  başarılı olan insanların örnek davranışları eğitime katılanlar ile birlikte incelenip, ilk izlenim, etkili ses tonu ve açılış cümlesi kurma, etkili dinleme ve geri besleme ve etkil soru sorma tekniklerini uygulamalı olarak öğretilmektedir.
Devamını oku: Temel İş İletişimi

Etkili Beden Dili Teknikleri

İletişimde beden dili etkisi % 55 tir. Ne söylediğiniz değil nasıl durduğunuz ve nasıl söylediğiniz önemlidir. Bazen, hiçbir şey söylemeden de konuşabiliriz. İlk izlenim çok önemlidir, ilk izlenim 60 saniye içinde oluşur.Bu eğitimde beden dili okuma, etkili beden dili sergileme teknikleri gösterilmektedir.

Bu eğitimde neleri yanlış yaptığınızı öğrenip, daha etkili iş ve özel hayatınız için duruş, bakış, ellerin hareketleri, yüz ifadeleri, gibi alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.

 

 

 

Devamını oku: Etkili Beden Dili Teknikleri

Yöneticiler İçin Zaman Yönetimi

İş hayatında zamanla yarışan elemanlar ve yöneticileri, bu konuda gelişme ihtiyacı olan yönetici adayları bu eğitimden fayda sağlayabilecektir.Danışmanlarımız şirket örnekleri ile uygulamalar yaparak eğitimi etkili ve kalıcı kılmaktadır.

İş hayatında zaman yönetimi performans yönetiminin en önemli unsurlarından biridir.İşleri tamamlama takvimi, standartlar ve teslimat tarihleri, sipariş ve faturalama tarihleri, ödeme tarihleri, rapor ve bilgi formlarının veriliş tarihleri, randevular, toplantılar, gibi ayrıntıları zaman ile ölçmek, son tarihlere uygunluğu denetlemek, yöneticiler için çok önemlidir. Bu eğitimle iş hayatında önceliklerin belirlenerek, önemli ve kilit işlere gereken vakti nasıl ayıracağımızı, planlama yapmanın önemini örnek ve vaka çalışmaları ile sunuyoruz..

Devamını oku: Yöneticiler İçin Zaman Yönetimi

Toplantı Yönetimi

Bir çok şirkette veya kurumda zamanın çoğu toplantılarda geçer. Bu toplantıların insanların zamanını aldığı kadar onlara değer katıyor mu? Çoğunlukla hayır. Ancak toplantıyı etkili yönetmek, ve doğru katılımcıları seçmek, bu durumu değiştirmektedir. Bu eğitimde etkili ve verimli toplantılar nasıl hazırlanır, toplantı öncesi ve sonrası yapılacaklar, toplantıyı nasıl yöneteceğimiz gibi konular uygulamalı olarak gösterilmektedir.

Devamını oku: Toplantı Yönetimi

Problem Çözme Teknikleri

Bu eğitimde, birebir iç ve dış iş süreçleri ile uğraşıp zor kararları almak zorunda kalan yöneticilere iş hayatında yaygın kullanılan karar verme tekniklerini uygulayarak daha doğru karar verme alışkanlıkları kazandırılıyor.

Çalışanların iş yaparken karşılaştıkları problemler karşısında, nasıl çözüm üretmeleri gerektiği, en doğru çözümleri üretme tekniklerini, çözüm ya da öneri üretmelerini geliştiren uygulamalı bir çalışmadır. İşten canlı örnek problemler ele alınarak, grup çalışmaları ile problemelere çözüm ve öneriler üretilir.

Devamını oku: Problem Çözme Teknikleri