Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Eğitim Genel

Kurumsal Eğitimler

2016 Yılı Yeni Eğitim Programlarına Online Video  yeni eğitim programları ilave oldu. Danışmanlarımızın firma yetkilileri ile yaptıkları çalışmalar sonucunda konular ve programlar isteklere göre revize edildi. Dr-Voice eğitim programlarına scripting ve simülasyon çalışmaları eklenirken, sosyal medya hem çağrı merkezii, hem de satış eğitimleri içeriklerine eklendi. Eğitimler 90 dakikalık modüller olarak hazırlanmaya başladı, böylece eğitim içerikleri modüler olarak müşteri ihtiyacına göre kolayca şekillenebilmektedir. Danışmanlarımız Tayfun Türkalp, Berna Tuzlak, Neriman Gökçay, yeni perakende eğitimlerini vermeye başladılar. Çağrı Merkezi Performans değerlendirme yazılımı etkin olarak  hizmet verdiğimiz kuruluşlarda kullanılmaya başlandı. Müşteri Memnuniyeti ölçme ve değerlendirme yazılımı ve servisleri MM+ devreye girdi. Adnan Nur Baykal Kasım ayından itibaren liderlik ve sunum teknikleri konularında şirketlere özel seminerleri artık İletikom Bünyesinde vermeye başlıyor. Ayfer Demir Uluslararası dış ticaret eğitimlerine başladı.

Yüzyüze Uzaktan Sınıf Eğitimleri

Tüm dünyayı etkileyen Covid 19 virüsü bizlerin eğitim ihtiyacını engellemeyip tam tersi bize daha fazla olanaklar sunmaya başladı. Yolda veya konaklama için geçecek zamanı online eğitimlerle daha etkili kullanmaya başladık. Sınıf ortamında verdiğimiz tüm eğitimleri yine interaktif olacak şekilde Zoom ile oluşturduğumuz sınıflarda vermeye başladık. Tek eksiğimiz kişilere dokunamamak. Ancak onun dışında grup çalışmalarını breakout roomlarda yapabiliyoruz. Chat ile soru ve yorumları izleyebiliyoruz. Beyaz tahta ile flip chart ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Sunumlar da ekran paylaşımı ile gösterilebiliyor. İletikom olarak tüm eğitimler zoom ortamına taşınabiliyor. Sınıflar 16 kişiyi geçmeyecek şekilde planlanıyor ki eğitimci aynı anda 16 kişiyi interaktif bir şekilde takip edebilsin.

Uzaktan yüzyüze sınıf eğitimlerinde kullandığımız teknikler ile eğitimler daha etkili ve verimli olmaya başladı. İki gün süren sınıf eğitimleri 90 ar dakikalık konsantre interaktif içerikle yüzyüze uygulamalı olarak iki gün olarak sunuluyor. Eğitmenlerimiz Zoom uygulmasının tüm üstün özelliklerini katılımcılara sunarak keyifli ve başarılı eğitimler veriyorlar.

Eğitimler için harcanan yol ulaşım ve konaklama bedelleri de tarihe kavuşuyor. USE eğitimlerinde 8 Kurala dikkat ediyoruz:"Virtual Gurus"

1.Katılımcıların aklı başka yerde olabilir, onlarla bir ısınma aktivitesi ile eğitime başla.

2.Katılımcıları eğitime davet et, ben değil onlar dah fazla konuşmalı 

3.Konferans verme, okunacakları önceden gönder, katılımcıların ilgisini çekecek uygulamalar yap.

4.Katılımcıların sürekli dikkatini çekecek ses tonu, konuşma şekli ve görseller kullan.

5.Yardımcı kullanarak eğitimcinin eğitime, yardımcının teknik araçları kullanmasına olanak sağla

6.Zoom kullanım araçlarını çok etkili kullan

7.Kimseyi dışarda veya uyuklarken bırakma, takip et, onları zorlama ama fırsat ver

8.Eğitimi interaktif ve çekici olarak tasarla.

Satış Uzaktan Sınıf Eğitimleri

Yöneticilik Uzaktan Sınıf Eğitimleri

İletişim Uzaktan Sınıf Eğitimleri