Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Danışmanlarımız

TayfunTürkalp 1979 yılında ODTÜ İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli firmalarda ithalat ve ihracat işlerinde görev aldıktan sonra 1984–1994 yılları arasında NCR Türkiye’de Pazarlama ve Satış Müdürlüğü görevinde bulundu.

Bu dönemde Türkiye’de ilk defa NCR Telemarketing ekibini kurdu. Daha sonra bankacılık sektörü için ilk kredi kartları servis bürosunu oluşturdu. 1994yılında Test Teknoloji firmasını ve bu firmanın bünyesinde, AT&T, Siemens ve daha sonra da Alcatel telefon sistemlerinin satış ve servis ekibini kurdu. Ses ve veri entegrasyonu projelerinde bilgisayar ve telefon sistemlerini entegre eden kuruluş ülkemizdeki birçok yabancı şirketin son teknoloji iletişim sistemleri ile tanışmasını sağladı. Tayfun Türkalp,1998 yılında Alcatel Kurumsal ve Bireysel İletişim Sistemleri Türkiye Direktörü oldu. 2003 yılında Borusan Teknoloji şirketlerinden Pargem Bilişim Sistemleri ve Borusan Bilişim’de Genel Müdür olarak görev aldı. Bu ekiple illerin 112 acil çağrı sistemlerini kurmaya başladı.

 Tayfun Türkalp 2005 yılı başından itibaren İLETİKOM Eğitim, Danışmanlık ve Ticaret Limitet Şirketinin kurucu ortağı olarak, “DR-Voice Türkiye” Eğitim ve Danışmanlık sistemlerini geliştirerek, eğitim ve danışmanlıklara başlamıştır. Ağırlıklı olarak iletişim ve satış danışmanlığı veren Türkalp, şirket Yöneticilerine Danışmanlık ve yönetici adaylarına Koçluk vermektedir. Özellikle Sigorta şirketlerine İletişim ve Satış eğitimleri, telefonda satış yapan çağrı merkezlerine, satış teknikleri, çağrı merkezi yönetimlerine performans ölçme ve değerlendirme, seçme ve yerleştirme, prim ve teşvik sistemleri oluşturma konularında danışmanlık yapmaktadır. Tayfun Türkalp eğitimleri Türkçe ve İngilizce olarak vermektedir. İngilizce eğitimlerden, örnek, Credit Europe Kiev çalışanları, GEZE Bölge çalışanları. Tayfun Türkalp Vatan Computer, Girişim Varlık Yönetimi, ve Partner medya Yönetim danışmanlığı yapmaktadır. 2008 Yılında ilk kitabı Danışman Satıcı yayınlanmıştır. BtDünyası Net, Contact Center World, Elektrikport dergilerinde yazılar yazmaktadır.

Yeni Çıkan E Kitap: 

 Pin it