Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Yetkinlik Eğitimleri

Etkili Müzakere-Pazarlık Teknikleri

Atölye çalışmasında amaç ve çözüm odaklı müzakere teknikleri gösterilerek, müzakere öncesi bilgi toplamanın önemi ve müzakere ortamının amaca uygun hazırlanması işlenmektedir.Bu eğitimde çalışanların müzakere tekniklerinin geliştirilmesi konularında yapılacak olan uygulamalı örnekler ile gerçek hayatta karşılaşılacak olaylarla başa çıkılması mümkün olacaktır

Pazarlık nasıl başlamalı, pasif-aktif pazarlık teknikleri, duruma göre vurucu sorular ne olmalı? Nerde başlayıp nerde duracağız? İki tarafı da mutlu edecek sonuca nasıl ulaşırız?

Devamını oku: Etkili Müzakere-Pazarlık Teknikleri

Etkili Sunum Teknikleri

Günümüzde iş hayatında çalışanlar kendilerine bir şeyler öğretilmesinden hoşlanmıyor. Eğitim danışmanları daha dinamik, daha güncel konuları interaktif bir şekilde örneklerle göstermek ve etkili iletişim teknikleri ile mesajlarının kalıcı hafızaya kaydedilmesini arttırmak zorundadır. Bu eğitimde iletişim ve sunum teknikleri ve sunumun planlanması uygulamalı olarak işlenmekte ve video çekimleri ve role play’ler ile tekniklerin alışkanlık haline getirilmesi amaçlanmaktadır.

Devamını oku: Etkili Sunum Teknikleri

Eğitimcinin Eğitimi

Bu eğitimi almadan önce sunum teknikleri eğitimini almanız gerekir. Yetişkin eğitiminde nelere dikkat etmeliyiz, günümüzde iş hayatında çalışanlar kendilerine bir şeyler öğretilmesinden hoşlanmıyor. Eğitim danışmanları daha dinamik, daha güncel konuları interaktif bir şekilde örneklerle göstermek ve etkili iletişim teknikleri ile mesajlarının kalıcı hafızaya kaydedilmesini arttırmak zorundadır. Eğitim planlaması, eğitim hazırlanması, eğitim materyalleri gibi konular bu eğitimde işlenmektedir.

Devamını oku: Eğitimcinin Eğitimi