Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Danışmanlarımız

Dilan Baransel

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimini tamamladıktan sonra iletişim sektöründe bulunulması gereken her alanda önemli çalışmalar gerçekleştirdi. İletişim ve tanıtım macerasına Türkiye'nin saygın PR ajanslarından birinde medya ilişkileri yönetimi ile başladı. Daha sonra reklam ajansında "Strateji ve Marka Konumlandırma" alanında çalışmalar gerçekleştirerek bu alanda üniversite öğrencilerine seminerler verdi. Özel bir kurumda uzun süre Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştıktan sonra iletişimi tek elde toplayıp sunabilme yeteneğini geliştirdi.
Sağlık sektöründe, alanında uzman doktorlara iletişim ve marka danışmanlığı yaparak sağlık iletişimi sektörüne adım attı.
Doktorların sağlık iletişimi ve markalaşması adına doğru yönlendirilmeye ve iletişim çalışmalarına ihtiyaç duyduklarını gördükten sonra, "sadece doktorlara ve sağlık kuruluşlarına özel" Dilan Baransel Sağlık İletişimi Danışmanlığı'nı İletikom Bünyesinde hayata geçirdi.

Gaye Oktay

Gaye Oktay1969 yılında Newyork’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi’nde başladığı yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde devam etti. İş hayatına kuruluş aşamasında iken Çırağan Oteli’nde başladı. İstanbul Üniversitesi Vakfına ait AHMA destekli İngilizce Turizm ve Otelcilik okulunda “Yiyecek-İçecek Yönetimi” derslerini verdi. İkinci Lisans eğitimi için gittiği Amerika Birleşik Devletleri’nde, University of Illinois Management (Yöneticilik) bölümünü bitirdi. Türkiye’ye dönerek Lever Temizlik Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.’de Migros, Carrefour ve Gima’dan sorumlu satış temsilcisi olarak işe başladı. Aynı tarihte Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Master Programına devam etti . İzmir Henkel-Turyağ A.Ş.’de Continent ve Gima’dan sorumlu Özel Müşteriler Yöneticiliği’ne yükseldi. Metro Ag. Grubuna ait real Hipermarketler Zinciri A.Ş. de deterjan ve kozmetik Kategori Yöneticisi olarak masanın karşı tarafını da tanıma fırsatı buldu.

Devamını oku: Gaye Oktay

Rana Sağır

İlk çalışma hayatına 1995 yılında başlamıştır


Kişiliğinin en büyük özelliği olan iletişim becerisini kullanmak üzere Perakende alanında çalışmaya karar verdi. British Home Store ,D&R,Morgan,Adil Işık Group’ta çeşitli bölümlerde yöneticilik yapmıştır.


Bölge Müdürlüğü yaptığı mağazalarda Yönetici Oryantasyon eğitimleri,Satış Teknikleri,Motivasyon,Takım Çalışması,Stok Yönetimi,Performans Değerlendirme,Kasa eğitimleri vermiştir.

Devamını oku: Rana Sağır

Nevin Özen

1962 yılında Ankara'da doğan Nevin Özen, ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık bölümünden mezun oldu. İş hayatına Türk Ticaret Bankası Ankara Şubesi'nde Dış İşlemler servisinde başladı. İki yıl sonra evlilik sebebiyle Antalya Şubesi'ne tayin oldu.1987 yılında uzman olarak başladığı görevine 1992 yılında müdür unvanı alarak devam etmiştir. Özen, Türk Ticaret Bankası'nın tasfiye sürecinden sonra Anadolubank ve INGbank'ta 2009 yılına kadar operasyon müdürü olarak bankacılık kariyerine devam etmiştir.

Şube otomasyon sistemine geçişte merkezi operasyon sürecinde aktif yer almış olup personelin bankacılık ürünlerinin gişeden satışa ve personelin performansı prim sisteminin geliştirilmesi projelerinde yer almıştır.
Evli ve bir çocuk annesidir.
Gişeden Satış, Bankacılık Ürünleri, Satış, Bireysel, Kobi, Kredi ön takip Şube Operasyon, Mali tahlil konuları uzmanlık alanıdır.