Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Adnan Nur Baykal Kitapları

Sunum, kendinizi tanıtmanız, insanları ikna etmeniz ve onları harekete geçirmeniz için bir fırsattır. "Sunum Fırsattır".
Başarılı sunumlar, diploma gibi kapılar açar. Size fırsatlar getirir. Deneyin, görün.
Başarılı sunumlar yapmasına rağmen, hayatta başarılı olmayan birini tanıyor musunuz? Ben tanımıyorum.
"Sunum Fırsattır" adlı kitabım, Amerika ve Avrupa'da yayınlanan sunum kitaplarından üç açıdan farklı, bu üç noktada onlardan üstün:
1- Bu kitapta, sunumun felsefesinden, PowerPoint sunuma kadar sistematik olarak adım adım ilerleyeceksiniz. İki ileri, bir geri yapmayacaksınız. Kitabı okuyunca, sunum hakkında kafanızda cevaplanmamış bir soru kalmayacak.


2- Kitabımda kendi sunum hayatımdan örnekler veriyorum. Yaşanmış anekdotları anlatıyorum. Churchilleri, Kennedy'leri, Martin Luther King'leri anlatmıyorum. Teori'yi anlatmıyorum, sunumun Pratiğini gözler önüne seriyorum.
3- "Sunum Fırsattır" kitabım, ders kitabı değil. Heyecanla, 'sonra! Sonra!' diye izleyeceğiniz, keyifli bir kitap. Öğrenirken, eğleneceksiniz.
Mucize vaat etmiyorum. 'Bu kitabı okuyunca, süper başarılı sunumlar yapacaksınız', demiyorum. Bu ancak pratik yapmakla ve yetenekle olur. Ben sadece bu kitaptaki Sunum Tekniklerini öğrenirseniz, başarısız sunum yapma seçeneğiniz ortadan kalkar diyorum.
Sunum korkunuz, sunum heyecanına dönüşecek diyorum. Bu kitap size çok faydalı olacak diyorum.
Karar sizin. Bu fırsatı kullanacak mısınız?