Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Adnan Nur Baykal Kitapları

Hayat bir sunum, sunum bir fırsat. Sunum kişilerin hak ettikleri yere gelmeleri için bir fırsattır.  Sunum yapın, potansiyelinizi gösterin.
Esasında sadece profesyonel hayatında değil, özel hayatında da kişinin çok iyi sunum yapabilmesi gerekiyor. Beşikten mezara sunum dünyasının içindeyiz. İstesek de, istemesek de. Sunum yapmasını bilenler her alanda zirveye tırmanıyorlar ve tırmanacaklar.
•    Yönetici misiniz, eleman mısınız? İyi sunum yapıyorsanız, yükselirsiniz. ‘Sunumdan hoşlanmıyorum’, derseniz, sunum yapmasını bilenlerin yükselmelerine yardımcı olursunuz.


•    Pazarlama yöneticisi, satış mühendisi, pazarlama elemanı mısınız? Sunuma önem veriyorsanız başarılısınızdır. Sunuma önem vermiyorsanız, rakiplerinizi veya ayrıldığınız firmayı suçlarsınız.
•    İş mi arıyorsunuz? Sunum yapmayı bilirseniz tercih edilirsiniz, daha kolay iş bulursunuz. Sunumdan anlamıyorsanız, şanssızım dersiniz.
•    Lise veya üniversite öğrencisi misiniz? Çalışmanıza rağmen hocaların kanaatlerini lehinize kullanmamalarından mı şikayet ediyorsunuz? Belki de yeteneklerinizi ve gayretlerinizi sunmakta hata yapıyorsunuz.
•    Profesör müsünüz, öğretmen mi? Sunumun mantığını, tekniğini  bilirseniz derslerinizi sevdirerek öğretirsiniz. Bunları bilmiyorsanız öğrencilerinizi notla korkutmak zorunda kalabilirsiniz.
•    Yazar mısınız, sanatçı mısınız? Sunumdan anlıyorsanız değerinizi bulabilirsiniz. Sunum tekniklerini bilmiyorsanız, ‘kimse beni anlamıyor’, diye şikayet edersiniz.
•    Bir doktor ne zaman başarılı olur? İhtisas alanını çok iyi bildiği zaman mı, yoksa başkalarının, onun o konuyu çok iyi bildiğini öğrendiklerinde mi?


Jacques Brel, “ Yetenek, bir şeyi yapma arzusudur.” diyor. Sunumu seviyorsanız yaparsınız.
Adnan Nur Baykal’dan başka, on dört kişi daha var kitaba can veren: Sunay Akın, Rahşan Atasoy, Rüstem Batum, Cengiz Bektaş, Coşkun Çoroğlu, Yiğit Oğuz Duman, Esra Gaon, Saim Giray, Feridun Hürel, Çağla Kubat, Çetin Nuhoğlu, Prof. Dr. Banu Onaral, Yekta Özözer ve Feyyaz Ünal. Bunlardan biri size size sunumu sevdiremezse, bir diğeri sevdirir.
Bu kitabı okursanız, sunumu daha çok seversiniz. Sunumu severseniz de başarılı olursunuz.
“Sunum Korkusunu cesaret sayesinde değil, Sunum Tekniklerini öğrenerek aşabilirsiniz.” Ertürk Akşun
Pek çok kişinin ortak korkusu, sunum yapmak. Ama sunum artık korkulu bir rüya olmaktan çıkıyor. Bu kitabı okuyunca sunumun felsefesinden başlayıp, uygulamasının sonuna kadar adım adım ilerleyeceksiniz. Başarılı sunumlar yapın, hayatınız değişsin! ‘Bir kitap okudum, hayatım değişti’ diyeceksiniz. Doğru insanların konuşmadıkları ortamlarda, yanlış kişilerin borusu öter.
Sunuma başlayınca, bırakamıyacaksınız! Kendinize yatırım yapın, bu kitabı alın, yöneticilerinize yatırım yapın, onlara bu kitabı alın.
Destek Yayınları
İnönü Cad. 33/4 Gümüşsuyu Beyoğlu /İstanbul
Tel: (0212)252 22 42  Fax: (0212)2522243